قراردادن ویدئو آپارات در وردپرس

قراردادن ویدئو آپارات در وردپرس

قراردادن ویدئو آپارات در وردپرس یکی از مسائلی است که اکثر سایت ها نیاز دارند مخصوصا آنهایی که برای قراردادن ویدئو نیاز بیشتری دارند. امروزه به دلیل فضای زیادی که ویدئوها می گیرند ، تامین هزینه هاست برای آپلود آنها کار بسیار دشواری است. به همین خاطر سایتهای واسطه ای مثل آپارات وجود دارند که میتوانید ویدئو را بدون صرف کردن هزینه ای بر روی آنها آپلود کنید و در سایت خود به نمایش بگذارید که البته دانستن نکات قراردادن و نحوه کار با آنها را باید بدانید که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.

در سایت آپارات برای قراردادن کد در سایت یا وبلاگ خود دو راهکار وجود دارد که یکی از آنها iframe و دیگری کد اسکریپت می باشد که بر اساس نیاز خود میتوانید از هر کدام از این دو مورد استفاده کنید.

قراردادن ویدئو از طریق iframe :

کد آی فریم بر روی سئو شما تاثیر منفی میگذارد و در واقع با قراردادن این کد ، سایت آپارات را نیز لود میکنید. اگر صفحه شما در گوگل ایندکس میشود و از لحاظ رتبه گرفتن در گوگل برای شما اهمیت دارد پیشنهاد میکنیم که از این کد استفاده نکنید. اما راحتی کار با آن شاید برای خیلی ها قابل قبول باشد و بخواهند که با استفاده از این کد ویدئو را در سایت خود قرار دهند.

قراردادن ویدئو از طریق کد اسکریپت :

روش دوم که شما میتوانید ویدئو آپارات را در سایت خود قرار دهید استفاده از کد اسکریپت می باشد که سایت بعد از آپلود کردن ، یک تکه کد جاوا اسکریپت می دهد که شما میتوانید با قراردادن آن در نوشته خود در حالت متنی ، ویدئو مربوطه را به نمایش بگذارید که از لحاظ سئو و کند شدن سرعت سایت شما تاثیر کمتری دارد و اگر محدودیتی در سایت شما ایجاد نشده باشد ، روش مناسب تری است.