بهترین افزونه های وردپرس

بهترین پلاگین های وردپرس

بهترین افزونه های وردپرس در سال 2020 از نظر ما لیستی از افزونه های زیر است که توانسته اند بسیار خوش بدرخشند و نظر کاربران زیادی را به خود جلب کنند.

1- ووکامرس :

قطعا یک فروشگاه ساز کامل و بی نظیر است. این افزونه که تبدیل به جزئی از وردپرس شده است ، سایت وردپرسی شما را تبدیل به یک فروشگاه اینترنتی می کند و شما میتوانید تمام امکاناتی را که برای فروش محصولات لازم دارید را در این افزونه داشته باشید. البته برای داشتن امکانات بیشتر باید پلاگین های جانبی دیگری نیز در کنار ووکامرس داشته باشید اما هسته اصلی کار فروشگاه را همین پلاگین بی نظیر انجام می دهد. با استفاده از ووکامرس میتوان هم فروش محصولات فیزیکی را داشت و هم محصولات مجازی ( دانلودی ) را تجربه کرد.

2- المنتور :

این افزونه بی نظیر در واقع کار شما را در طراحی وبسایت بسیار ساده می کند. شما میتوانید قالب های مختلف را دانلود کنید و یا از قالب های پیش فرض این افزونه برای ساختن اجزای مختلف سایت استفاده کنید. یک هدر بی نظیر ، یک فرم شیک ، صفحه محصول بسیار زیبا و … را تنها با چند کلیک و با استفاده از محیط گرافیکی که برای شما بوجود آورده است میتوانید درست کنید. المنتور در واقع برنامه نویس شما خواهد بود به طوری که شما به صورت گرافیکی رنگ ها ، فونت ها و ظاهر سایت خود را انتخاب می کنید و المنتور زحمت کدنویسی در پشت پرده سایت را انجام می دهد و نتیجه را در کسری از ثانیه به شما تحویل می دهد.