بهترین افزونه های مدیریت کاربران وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه عضویت وردپرس برای ساخت یک وب سایت هستید؟

انتخاب افزونه مناسب برای کسب و کار عضویت شما بسیار مهم است زیرا یک پلتفرم بهتر به معنای فرصت های رشد بیشتر است. خوشبختانه، ما با آزمایش محبوب ترین افزونه های عضویت و بررسی عوامل مختلف مانند سهولت استفاده، ویژگی ها، گزینه های شخصی سازی و قیمت گذاری، این کار را برای شما بسیار آسان کرده ایم. در این مقاله، ما 14 مورد از بهترین افزونه های عضویت وردپرس را برای سهولت شما در ایجاد وب سایت های عضویت پولی مقایسه خواهیم کرد.

چگونه افزونه های عضویت وردپرس را آزمایش و بررسی کردیم

افزونه های عضویت وردپرس زیادی وجود دارد، اما همه آنها ویژگی های خاصی را که ممکن است برای ایجاد سایت عضویت خود نیاز داشته باشید، ندارند.

برخی از آنها برای فروش اشتراک در یک سطح مناسب هستند، در حالی که برخی دیگر سطوح عضویت و ویژگی های مدیریت اشتراک متنوع تری را ارائه می دهند.

برای ارائه بهترین پیشنهادات، ما برخی از افزونه های محبوب عضویت را آزمایش کردیم و به معیارهای زیر توجه کردیم:

سهولت استفاده: ما افزونه های عضویتی را انتخاب کرده ایم که رابط کاربری مبتدی پسند را به همراه مستندات گسترده ارائه می دهند. ما همچنین فرآیند راه اندازی آسان را در اولویت قرار داده ایم.

موارد استفاده مختلف: ما افزونه هایی را گنجانده ایم که می توانند عملکردهای مختلفی را در سایت شما انجام دهند مانند فروش محصولات دیجیتال، ایجاد محتوای اختصاصی اعضا، ساخت دوره ها، پشتیبانی از درگاه های پرداخت، ایجاد سیستم مدیریت یادگیری، انتشار محتوای قطره ای و موارد دیگر.

قابلیت اطمینان: برای این نمایش، ما فقط افزونه های عضویتی را که خودمان آزمایش کرده ایم را در نظر گرفته ایم. همچنین برای یافتن گزینه های محبوب، برخی از نظرات مشتریان را بررسی کردیم.

برای راه اندازی یک سایت عضویت وردپرس به چه نیاز دارید؟

وب سایت های عضویت منابع زیادی را مصرف می کنند و انتخاب هاست نامناسب می تواند عملکرد کلی شما را مختل کند. به همین دلیل، اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب بهترین هاست وردپرس است که توانایی پرداخت آن را دارید.

اگر بودجه محدودی دارید، می توانید با Bluehost شروع کنید. برنامه Business Pro آنها با یک گواهی SSL، که برای جمع آوری ایمن پرداخت ها نیاز دارید، یک IP اختصاصی و یک خط پشتیبانی اختصاصی ارائه می شود.

اگر بودجه مشکلی نیست و بهترین عملکرد را می خواهید، ما استفاده از یک ارائه دهنده میزبانی مدیریت شده وردپرس مانند WP Engine را توصیه می کنیم.

اگر قبلاً ندارید، باید یک نام دامنه برای وب سایت خود انتخاب کنید. در اینجا راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت عضویت شما آمده است.

در نهایت، شما باید افزونه های ضروری کسب و کار مانند OptinMonster را انتخاب کنید که به شما در جذب سرنخ ها و افزایش اشتراک ها کمک می کند.

حالا که آنچه را برای شروع یک سایت عضویت در وردپرس نیاز دارید، پوشش دادیم، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های عضویت وردپرس بیندازیم.

1- افزونه MemberPress :

MemberPress: بهترین افزونه عضویت وردپرس در بازار

MemberPress بهترین افزونه عضویت وردپرس موجود در بازار است که به شما امکان می دهد سطوح و اشتراک های عضویت نامحدودی را بفروشید.

راه اندازی آن بسیار آسان است و می تواند به طور خودکار صفحات قیمت گذاری، ورود، حساب کاربری و تشکر را برای کاربران شما اضافه کند. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد محتوای قطره ای را به سایت خود اضافه کنید و یک پورتال مشتری برای مدیریت آنلاین منابع مشتری ایجاد کنید.

برای دستورالعمل های دقیق تر، می توانید آموزش ما را در مورد نحوه ایجاد یک پورتال مشتری در وردپرس مشاهده کنید.

علاوه بر این، MemberPress با کنترل دسترسی قدرتمند همراه است که به شما امکان می دهد دسترسی به هر محتوایی از جمله پست ها، صفحات، انواع پست های سفارشی، دسته ها، تگ ها، فایل ها و موارد دیگر را محدود کنید.

MemberPress همچنین می تواند به عنوان یک افزونه اشتراک وردپرس عمل کند زیرا از پرداخت های تکراری و یکبار مصرف پشتیبانی می کند و می تواند عضویت های ماهانه، سالانه و حتی مادام العمر را به کاربران شما ارائه دهد. این همچنین فروش آنلاین دوره ها را آسان می کند.

مزایا

می توانید از MemberPress برای ایجاد یک خبرنامه پولی برای وب سایت خود استفاده کنید.
این بهترین افزونه محافظت از محتوا است زیرا به شما امکان می دهد محتوا را بر اساس سطح عضویت یا نقش کاربر محدود کنید.
این افزونه می تواند با AWeber، Mailchimp، Uncanny Automator و Constant Contact ادغام شود. همچنین با Amazon Web Services، Blubrry برای میزبانی پادکست و BuddyPress برای ساخت یک جامعه آنلاین ادغام می شود.
MemberPress با پشتیبانی داخلی برای درگاه های پرداخت PayPal و Stripe ارائه می شود. برنامه توسعه دهنده همچنین پشتیبانی Authorize.net را اضافه می کند.
برخی دیگر از ویژگی های قدرتمند آن شامل یک داشبورد مدیریت عضویت داخلی، کدهای کوپن قابل تنظیم، اعلان های ایمیل، فرم های ثبت نام کاربر، ویجت ها و کدهای کوتاه سفارشی، Rest API برای توسعه دهندگان و موارد دیگر است.

معایب

برنامه رایگان MemberPress دارای ویژگی های محدودی است و برای باز کردن گزینه های بیشتر باید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید.
این افزونه فقط از سه درگاه پرداخت محبوب پشتیبانی می کند. این می تواند برای صاحبان سایتی که در کشورهایی که این روش های پرداخت پشتیبانی نمی شوند، یک معامله بزرگ باشد.

چرا ما MemberPress را پیشنهاد می کنیم: MemberPress بهترین افزونه عضویت وردپرس در بازار است. این امکان را برای سطوح عضویت نامحدود فراهم می کند، با رابط کاربری آسان همراه است، با درگاه های محبوب ادغام می شود و همچنین محدودیت محتوا را ارائه می دهد که آن را به یک انتخاب عالی همه جانبه تبدیل می کند.

برای اطلاعات بیشتر، می توانید بررسی کامل MemberPress ما را مشاهده کنید.

 

2- افزونه Thrive Apprentice :

Thrive Apprentice یک افزونه محبوب همه کاره سازنده دوره و عضویت وردپرس است که با ویژگی های پیشرفته و تنظیمات آسان کنترل دسترسی ارائه می شود.

این افزونه دارای یک داشبورد مدیریت عضویت داخلی است که به شما امکان می دهد به راحتی دسترسی به دوره ها، محتوا یا محصولات عضویت را برای مشترکین خاص اعطا یا لغو کنید.

این ابزار با یک سازنده کشیدن و رها کردن، گواهینامه های قابل تنظیم و بیش از 55 قالب دوره ارائه می شود که ایجاد، فروش و مدیریت دوره های آنلاین را بسیار آسان می کند.

هنگام آزمایش این افزونه، متوجه شدیم که Thrive Apprentice می تواند پیشرفت دانش آموزان را ردیابی کند، اشتراک های یکبار مصرف یا تکراری ارائه دهد، صفحات فرود ایجاد کند و کوپن ها و پیشنهادات تخفیف برای دوره های عضویت یا اشتراک مختلف ایجاد کند.

مزایا

این افزونه دارای یک جادوگر راه اندازی مدرسه است که شما را در فرآیند تنظیم افزونه راهنمایی می کند.
دارای ویژگی های قدرتمند قطره چکان محتوا است که به شما امکان می دهد محتوا را در فواصل زمانی ثابت برای دانش آموزان باز کنید. همچنین می توانید برنامه های قطره چکان متعددی برای یک محتوا ایجاد کنید.
می توانید برای کاربران مختلف محتوای شخصی سازی شده نمایش دهید تا تعامل و فروش را افزایش دهید. به عنوان مثال، می توانید یک نمای کلی از دوره یا فرم ورود متفاوت برای بازدیدکنندگان و اعضای سایت نمایش دهید.
می توانید افزونه را با سایر ابزارهای Thrive Themes مانند Thrive Leads، Thrive Automator، Thrive Optimize و موارد دیگر ادغام کنید.
Thrive Apprentice پشتیبانی از زبان های مختلف، بهینه سازی سئو، اعلان ایمیل و دکمه های پویا را ارائه می دهد.

معایب

این افزونه برنامه رایگان ندارد.
Thrive Apprentice فقط از پرداخت های Stripe به صورت داخلی پشتیبانی می کند.

چرا ما Thrive Apprentice را پیشنهاد می کنیم: به طور کلی، Thrive Apprentice یک افزونه اشتراک وردپرس قدرتمند است که با یک سازنده کشیدن و رها کردن و قالب های آماده ارائه می شود. اگر می خواهید دوره های آنلاین بسازید و بفروشید، این افزونه را توصیه می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر، بررسی Thrive Apprentice ما را مشاهده کنید.

 

3- افزونه Easy Digital Downloads :

Easy Digital Downloads به شما امکان می دهد دانلودها را بر اساس سطوح عضویت محدود کنید، برای عضویت های مختلف تخفیف ارائه دهید و برای اطلاع رسانی به اعضا در مورد به روز رسانی های مهم یا تمدیدها، ایمیل ارسال کنید.

استفاده از Easy Digital Downloads آسان است و به شما امکان می دهد پرداخت های تکراری را بپذیرید. با استفاده از این افزونه می توانید هر نوع محصول دیجیتال را در وردپرس بفروشید، از جمله کتاب های الکترونیکی، فایل های PDF، فایل های صوتی، ویدیوها و موارد دیگر.

مزایا

این افزونه دارای یک سیستم خرید داخلی است که به مشتریان شما امکان می دهد چندین دانلود را به طور همزمان خریداری کنند.
می توانید پرداخت های یکبار مصرف را بپذیرید یا به راحتی پرداخت های تکراری خودکار را برای هر محصولی، از جمله روزانه، هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه تنظیم کنید.
با Easy Digital Downloads، می توانید بدون هزینه ماهانه اضافی، پرداخت های کارت اعتباری را از Stripe، PayPal، Apple Pay، Google Pay و سایر درگاه های پرداخت محبوب مانند Braintree بپذیرید.
می توانید از افزونه اشتراک EDD برای ایجاد برنامه های عضویت با سطوح دسترسی مختلف و افزونه EDD Member Downloads برای اعطای دسترسی به دانلودهای خاص بر اساس سطح عضویت استفاده کنید.
این افزونه همچنین گزارش ها و تجزیه و تحلیل داخلی را برای ردیابی فروش و فعالیت عضویت ارائه می دهد.

معایب

در حالی که Easy Digital Downloads با برخی ابزارهای محبوب مانند AffiliateWP برای ایجاد یک برنامه وابسته برای محصولات شما ارتباط برقرار می کند، اما با سایر سرویس های محبوب ادغام نمی شود.
این افزونه یک برنامه رایگان دارد، اما برای استفاده از آن به عنوان یک افزونه اشتراک یا عضویت وردپرس، باید به نسخه حرفه ای ارتقا دهید.

چرا ما Easy Digital Downloads را پیشنهاد می کنیم: این بهترین افزونه برای ایجاد یک سایت عضویت است که محصولات دیجیتال را می فروشد. این افزونه با یک سیستم خرید داخلی، پرداخت های تکراری و کتابخانه ای از افزونه ها برای توسعه کسب و کار شما ارائه می شود.

برای جزئیات بیشتر، می توانید بررسی Easy Digital Downloads ما را مشاهده کنید.

 

4- افزونه MemberMouse :

MemberMouse یک افزونه عضویت وردپرس قدرتمند، انعطاف پذیر و مقیاس پذیر است. این افزونه دارای ویژگی های پیشرفته زیادی برای محافظت از محتوا، فروش محصولات، ایجاد دوره ها و افزایش حداکثری درآمد است.

ما تحت تأثیر قابلیت SmartTags این افزونه قرار گرفتیم که به شما امکان می دهد بدون استفاده از هیچ کد، محتوای شخصی سازی شده را بر اساس ویژگی های اعضای خود نمایش دهید. این به شما کنترل کامل بر نحوه محافظت و نمایش محتوا در سایت خود می دهد.

علاوه بر این، MemberMouse معیارهای مهم کسب و کار مانند ارزش طول عمر مشتری، نرخ حفظ و ریزش، تعامل اعضا و موارد دیگر را پیگیری می کند.

مزایا

با MemberMouse، می توانید پیشنهادات فروش و فروش متقابل ایجاد کنید که اعضای شما می توانند بدون نیاز به وارد کردن مجدد اطلاعات کارت اعتباری خود با یک کلیک خریداری کنند.
این ابزار به شما امکان می دهد هم عضویت های رایگان و هم پولی ارائه دهید.
می تواند به طور خودکار با پرداخت های معوقه مقابله کند تا نگران از دست دادن درآمد نباشید.
این افزونه به شما امکان می دهد بر اساس اقداماتی مانند اضافه شدن اعضای جدید، لغو عضویت، دریافت پرداخت و موارد دیگر، اعلان های فشاری برای اعضا یا نقش های کاربری خاص وردپرس ایجاد و ارسال کنید.
به شما امکان می دهد یک فضای اختصاصی در وب سایت خود ایجاد کنید که فقط برای اعضای خاص قابل دسترسی است و محتوای قطره ای ارائه دهید.

معایب

MemberMouse گزینه های طراحی محدودی را ارائه می دهد.
این افزونه برنامه رایگان ندارد.
در مقایسه با سایر افزونه های موجود در این لیست، گزینه های ادغام محدودی برای درگاه های پرداخت دارد.

چرا ما MemberMouse را پیشنهاد می کنیم: MemberMouse یک افزونه عضویت قدرتمند وردپرس برای کسب و کارهایی است که به رشد جدی اهمیت می دهند. اگر یک کسب و کار آموزشی یا یک سایت عضویت در حال رشد دارید، MemberMouse انتخابی عالی است.

 

5- افزونه WishList Member :

WishList Member به شما امکان می دهد سطوح عضویت نامحدودی ایجاد کنید و محتوای رایگان، ممتاز یا پرداخت به ازای هر پست را در وبلاگ وردپرس خود ارائه دهید.
WishList Member حتی به شما امکان می دهد انتشار محتوای قطره ای را در طول زمان برنامه ریزی و منتشر کنید، اشتراک های تکراری را راه اندازی کنید و با سرویس های محبوب بازاریابی ایمیلی برای ساختن لیست ایمیل ارتباط برقرار کنید.

مزایا

این افزونه محافظت یک کلیک از محتوا را ارائه می دهد که در آن می توانید مستقیماً در ویرایشگر وردپرس روی دکمه “محافظت” کلیک کنید تا به سرعت محتوای خود را به صورت اختصاصی برای اعضا تنظیم کنید. همچنین دارای ویژگی Private Tags است که می توانید از آن برای محافظت از بخش های خاصی درون پست استفاده کنید.
WishList Member دارای یک سازنده دوره داخلی به نام CourseCure است. این به شما امکان می دهد به راحتی درس ها، آزمون ها و گواهینامه ها را ایجاد کنید.
این افزونه به شما امکان می دهد بخش های کوتاهی از محتوای خود را به غیر اعضا نشان دهید و آنها را برای ثبت نام و مشاهده محتوای کامل دعوت کنید.
می توانید از بیش از 20 درگاه پرداخت محبوب مانند Stripe، PayPal، WooCommerce، 2CheckOut، Authorize.net و موارد دیگر، پرداخت ها را بپذیرید.

معایب

این افزونه دارای ویژگی های زیادی است که می تواند برای مبتدیان طاقت فرسا باشد.
این افزونه برنامه رایگان ندارد.

چرا ما WishList Member را پیشنهاد می کنیم: اگر می خواهید محتوای اختصاصی اعضا را با ویژگی های محدود کننده قدرتمند ایجاد کنید، WishList Member یک انتخاب عالی است.
این افزونه برنامه ریزی قطره ای، قفل صفحه، ادغام با تعداد زیادی از درگاه های پرداخت و بسیاری از ویژگی های پیشرفته را برای ارتقای سایت عضویت شما به سطح بعدی ارائه می دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر، بررسی دقیق WishList Member ما را مشاهده کنید.

 

6- افزونه Paid Memberships Pro :

Paid Memberships Pro: یک افزونه محبوب اشتراک وردپرس است که به شما امکان می دهد به راحتی یک وب سایت مبتنی بر عضویت و اشتراک ایجاد کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد محتوای پیش فرض را محدود کنید و پیامی را برای کاربرانی که سعی در دسترسی به آن دارند تنظیم کنید. حتی انواع پست های سفارشی و صفحات منفرد را فقط برای اعضای پولی محدود می کند.

Paid Memberships Pro به شما امکان می دهد محتوای شخصی سازی شده ایجاد کنید و محتوای قطره ای اضافه کنید. در حین آزمایش این افزونه، تحت تأثیر این ویژگی نیز قرار گرفتیم که به شما امکان می دهد یک فرهنگ لغت و پروفایل برای همه اعضای وب سایت خود ایجاد کنید.

مزایا

این افزونه به شما امکان می دهد سطوح عضویت چند لایه ای بسازید، جوامع آفلاین ایجاد کنید و از طریق ایمیل با مشترکین خود ارتباط برقرار کنید.
می تواند با درگاه های پرداخت مانند PayPal، Stripe و Braintree ادغام شود. همچنین می توانید پرداخت های یکبار مصرف یا تکراری را تنظیم کنید.
Paid Memberships Pro به شما امکان می دهد پیشنهادات تخفیف ایجاد کنید، فروش و درآمد را مشاهده کنید، صفحات فرود بسازید و برنامه های وابسته را مدیریت کنید.

معایب

این افزونه یک برنامه رایگان دارد، اما اکثر ویژگی ها در آن قفل هستند.
رابط کاربری و تنظیمات آن برای مبتدیان کمی طاقت فرسا است.
برخلاف برخی دیگر از افزونه های موجود در این لیست، گزارش و تجزیه و تحلیل پیشرفته ارائه نمی دهد.

چرا ما Paid Memberships Pro را پیشنهاد می کنیم: به طور کلی، این افزونه دارای ویژگی های اولیه ای است که برای ساخت یک سایت مبتنی بر عضویت یا اشتراک در عرض چند دقیقه نیاز دارید.

Ultimate Member
Ultimate Member یک افزونه رایگان وردپرس است که به شما امکان می دهد جوامع آنلاین بسازید، اشتراک بفروشید و برنامه های عضویت ایجاد کنید.

همچنین به شما امکان می دهد پروفایل های کاربری بصری جذاب ایجاد کنید و فرم های ثبت نام و ورود مشتری را در قسمت جلویی وب سایت اضافه کنید.
علاوه بر این، Ultimate Member دارای یک ویژگی مدیریت حساب است که کاربران می توانند جزئیات پروفایل خود را ببینند، اطلاعات حساب را به روز کنند و مستقیماً رمز عبور را تغییر دهند.

مزایا

می توانید از این افزونه برای ایجاد فهرست های عمومی یا خصوصی با لیست کاربران بر اساس معیارهای خاص استفاده کنید.
این افزونه به کاربران امکان می دهد نظرات و رتبه بندی برای سایر اعضا بگذارند و فعالیت های اجتماعی را در وب سایت شما پیگیری کنند.
Ultimate Member همچنین می تواند با WooCommerce، BuddyPress و Mailchimp ادغام شود.

معایب

ادغام افزونه با سایر ابزارها گاهی می تواند منجر به تداخل شود.
فاقد ویژگی گزارش دهی پیشرفته است.
این افزونه هیچ گزینه ای برای شخصی سازی ندارد.

چرا ما Ultimate Member را پیشنهاد می کنیم: اگر بودجه محدودی دارید و به دنبال یک راه حل رایگان هستید، Ultimate Member می تواند یک افزونه عضویت وردپرس عالی برای شما باشد.