دانلود افزونه WP-PageNavi و کد استفاده از آن

پلاگین شماره صفحه وردپرس

از جمله نیازهای یک سایت ، ایجاد صفحه بندی برای مطالب آن می باشد به طوری که شماره صفحات در سایت به نمایش در بیاید. اگر شماره صفحه در سایت وجود نداشته باشد ، دسترسی به مطالب قبلی امکان پذیر نیست و برای کاربری که به دنبال گشتن در سایت می باشد و میخواهد مطالب دیگر سایت شما را ببیند دشوار میشود. به همین دلیل در وردپرس افزونه WP Page Navi به طور کاملا رایگان در اختیار همه قرار گرفته است تا این کار را به راحتی انجام دهید.

برای نصب این افزونه ابتدا مانند آموزش نصب افزونه وردپرس مراحل را پیش بروید و افزونه wp pagenavi در مخزن وردپرس که اگر به قسمت فارسی این سایت رفته باشید با عنوان راه‌بری برگه‌های وردپرس به شما نمایش داده میشود را نصب کنید. بعد از نصب و فعالسازی این افزونه فقط کافی است کد زیر را در هر کجای قالب وردپرسی خود که میخواهید به نمایش در بیاید قرار دهید.

<?php if(function_exists(‘wp_pagenavi’)) { wp_pagenavi(); } ?>

این کد در واقع میگوید که اگر افزونه pagenavi وجود داشت ، آن را نمایش بده که فقط کافی است در صفحه اصلی خودتان یا همان صفحه index.php قالب سایت خود قرار بدهید و این افزونه به طور خودکار مطالب شما را صفحه بندی می کند و با رفتن به صفحات دیگر مطالب قدیمی تر شما نمایش داده میشود.