راه اندازی سایت وردپرسی در کمتر از 5 دقیقه

آماده ساخت وب سایت وردپرس خود هستید؟ به جای درستی آمده اید!
راه‌های مختلفی برای شروع کار با نرم‌افزار انتشار وب وردپرس وجود دارد. در این آموزش، سه روش آسان برای راه اندازی یک وب سایت وردپرس در ۵ دقیقه یا کمتر را به شما نشان خواهیم داد.

قبل از شروع، مهم است توجه داشته باشید که وردپرس یک برنامه دسکتاپ مانند گوگل کروم یا مایکروسافت ورد نیست. این یک نرم افزار است، اما برای اجرا روی رایانه شخصی طراحی نشده است. در عوض، برای کار کردن نیاز به نصب روی سرور وب دارد.

البته راهی برای نصب وردپرس روی رایانه شخصی شما وجود دارد که در عرض چند دقیقه به آن خواهیم رسید.

آماده اید یاد بگیرید که چگونه وب سایت وردپرس خود را راه اندازی کنید؟ بیایید شروع کنیم!

 

1- انتخاب یک هاست مدیریت‌شده وردپرس :
این روشی است که ما برای اکثر افراد توصیه می‌کنیم. این ساده‌ترین راه برای شروع استفاده از وردپرس در عرض چند دقیقه است. و هنگامی که کارتان تمام شد، سایت شما برای به اشتراک گذاشتن با جهان آماده خواهد بود!

مهم نیست چه نوع وب سایتی را می سازید، باید در جایی روی یک سرور وب میزبانی شود تا بازدیدکنندگان بتوانند به وب سایت شما دسترسی داشته باشند. و این روزها، بسیاری از شرکت‌های میزبانی، خدمات مدیریت‌شده وردپرس را ارائه می‌دهند، به این معنی که آنها:

نرم‌افزار وردپرس را برای شما از قبل نصب می‌کنند.
به‌طور خودکار نرم‌افزار، افزونه‌ها و تم وردپرس شما را به‌روزرسانی می‌کنند.
هر ۲۴ ساعت از سایت شما پشتیبان‌گیری می‌کنند.
سایت شما را ۲۴/۷ برای بدافزار، نقض امنیتی یا تلاش‌های هک کردن نظارت می‌کنند.
در صورت به خطر افتادن سایت شما به دلیل نقض امنیتی، آن را تعمیر می‌کنند.
سرورهای وب خود را به طور خاص برای میزبانی سایت‌های وردپرس بهینه می‌کنند.
در صورت افزایش ناگهانی ترافیک، به‌طور خودکار مقیاس‌بندی می‌کنند تا بتوانند با افزایش بازدیدکنندگان مقابله کنند.
پشتیبانی عالی از کارشناسان وردپرس آموزش‌دیده را ارائه می‌دهند.
به همه این دلایل، ما اکیداً توصیه می‌کنیم که از همان ابتدا برای میزبانی مدیریت‌شده وردپرس ثبت‌نام کنید. شما فقط در چند دقیقه با آخرین نسخه وردپرس کار خود را شروع خواهید کرد.

 

2- نصب وردپرس روی کامپیوتر شخصی با Local :
به یاد دارید که گفتیم نمی توانید نرم افزار وردپرس را مانند مایکروسافت ورد یا سایر برنامه های دسکتاپ روی رایانه شخصی خود نصب و اجرا کنید؟ با این حال، راهی برای نصب وردپرس روی رایانه شخصی خود وجود دارد. به نوعی!

وردپرس را با Local روی رایانه خود نصب کنید

درسته که وردپرس برای اجرا روی رایانه شخصی طراحی نشده است. در عوض، برای کار کردن نیاز به نصب روی یک سرور وب دارد.

و این دقیقاً کاری است که Local انجام می دهد. این برنامه یک سرور وب خصوصی روی رایانه شما ایجاد می کند و سپس وردپرس را برای شما نصب می کند. در واقع، می توانید هر تعداد سایت وردپرسی که می خواهید در Local ایجاد کنید.

به همین دلیل، Local به انتخاب برتر توسعه دهندگان وردپرسی تبدیل شده است که برای مشتریان خود وب سایت می سازند.

Local نصب وردپرس را بر روی مک، ویندوز یا لینوکس شما آسان می کند و به شما امکان می دهد کل سایت وردپرس خود را به صورت محلی توسعه دهید. سپس، هنگامی که برای انتشار آن آماده شدید، می توانید با یک کلیک در داخل برنامه، سایت محلی خود را به WPEngine یا Flywheel برای میزبانی منتقل کنید.

توجه: در حال حاضر، Local فقط از انتقال با یک کلیک به WPEngine یا Flywheel پشتیبانی می کند. ممکن است در آینده از سایر هاست های مدیریت شده وردپرس نیز پشتیبانی کنند. البته، همیشه می توانید سایت وردپرس خود را به صورت دستی به یک هاست دیگر صادر و انتقال دهید.

بنابراین، اگر می خواهید بدانید که چگونه وردپرس را روی رایانه شخصی خود نصب کنید، بهترین راه این است که Local را دانلود و نصب کنید.