ووکامرس چیست : توضیحات کامل در سال 99

 

ووکامرس

 

ووکامرس یک فروشگاه ساز قوی است که به صورت پلاگین برای وردپرس عرضه شده است.

امروزه برای سایت یک سایت معمولی یا حرفه ای اکثر افراد از وردپرس استفاده می کنند. وردپرس به یک سیستم مدیریت محتوای بسیار محبوب تبدیل شده است. برای اینکه امکانات بیشتری همچون فروشگاه ساز به وردپرس اضافه شود این پلاگین توسط عده ای برنامه نویس ساخته شده است تا به صورت کاملا رایگان تمامی افراد بتوانند محصولات خود را در سایت وردپرسی خودشان به فروش برسانند. سیستم اصلی ووکامرس کاملا رایگان می باشد اما برای اضافه کردن امکانات مختلف و ایجاد یک فروشگاه پیچیده و حرفه ای با امکانات دلخواه باید از افزونه های مختلف که برای ووکامرس عرضه می شود استفاده کرد که تعدادی از آنها پولی می باشند و شما میتوانید از سایتهای ایرانی و خارجی معتبر این افزونه ها را خریداری نمائید.

ووکامرس طوری طراحی شده است که تمام امکانات مربوط به یک فروشگاه ساز حرفه ای را داشته باشد. به راحتی شما در پنل مدیریت وردپرس میتوانید به قسمت مدیریت ووکامرس نیز دسترسی داشته باشید و محصولات جدید اضافه کنید ، دسته بندی برای محصولات خود ایجاد کنید و تمامی مواردی که مربوط به فروشگاهتان می باشد را تعیین کنید.

امکان ایجاد کد تخفیف های متنوع ، تعیین کردن هزینه ارسال ، متصل کردن به درگاه پرداخت های بانک ها و سایتهای واسط مختلف و … تنها گوشه ای از امکانات ووکامرس می باشد.