بهترین هاست وردپرس

بهترین هاست وردپرس

بهترین هاست برای وردپرس چیست و چه مزایایی باید داشته باشد تا از آن استفاده کنیم ؟ یکی از مشکلاتی که برای شروع کار و در ابتدای راه به آن بر میخوریم انتخاب یک هاستینگ خوب است. اینکه یک هاستینگ خوب چه مزیت هایی باید داشته باشد تا آن را انتخاب کنیم.

هاست ایران یا خارج برای وردپرس :

معمولا این سوال نیز بسیار تکرار میشود که برای سایت وردپرسی هاست ایران یا هاست خارج ؟ به طور قطع برای همه سایتها و در تمامی شرایط ها نمیشود یک دستورالعمل کلی صادر کرد اما نکاتی را در این مقاله برای شما می گوییم که با توجه به این نکات میتوانید بهترین انتخاب را در انتخاب هاستینگ مناسب برای وردپرس داشته باشید.

قیمت سرویس ها :

یکی از بحث هایی که امروزه با افزایش قیمت دلار مطرح است ، قیمت محصولات خارجی است که هاست خارج نیز به دلیل اینکه با دلار تهیه میشود ، افزایش چشمگیری در قیمت آن شاهد هستیم. در گذشته هاست های خارج به دلیل ارزان بودن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گرفتند و به دلیل زیرساخت گران تری که در ایران وجود داشت ، معمولا هاست ایران از هاست خارج قیمت بالاتری داشت اما امروزه بر عکس شده است و شاهد این هستیم که هاست ایران را میتوان با قیمت های بسیار کمتری خریداری نمود.

امنیت سرور :

امنیت سایت وردپرسی یکی از مهمترین بخش هایی است که باید به آن توجه کنید. اگر سایتی امنیت نداشته باشد ، روزانه به آن حمله میشود و ممکن است به طور کامل از دسترس خارج شود یا اطلاعات مهمی که در سایت دارید پاک شود. اگر بخواهیم در این مورد نیز مقایسه ای انجام دهیم هاست ایران به مراتب امنیت بیشتری دارد. زیرا اکثر حملات از کشورهای دیگر صورت می گیرد و در هاست ایران میتوان به راحتی آیپی کشورهای دیگر به غیر از ایران را ببندید .

پهنای باند نیم بها :

یکی از مزیت هایی که برای هاست ایران در نظر گرفته شده است ، استفاده نیم بها از مصرف اینترنت کاربران است که برای بسیاری از سایتها مزیت محسوب میشود و میتوانند کاربران بیشتری را به سمت خود بکشانند. اگر شما از هاست ایران استفاده کنید تمام دانلودهایی که از سایت شما میشود به طور کامل نیم بها محاسبه میشود.