پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی وردپرس

پشتیبانی وردپرس به معنای تمام کارهایی است که برای بالا ماندن سایت وردپرسی انجام میشود. پشتیبان وردپرس در واقع شخصی با تجربه است که با تمام زوایای کار با وردپرس آشنا می باشد و در صورت بوجود آمدن مشکلی قادر به حل کردن آن می باشند. بسیاری از افراد خودشان پشتیبانی سایت خود را انجام می دهند . در بسیاری از موارد نیز ممکن است درست باشد اما دلایلی که شما باید سایت خود را به یک پشتیبانی حرفه ای بسپارید را برای شما بیان خواهیم کرد :

1- تجربه بیشتر :

شک نکنید که اگر تازه شروع به کار کرده اید یا مثلا چند ماه است در کار با سایت وردپرسی تجربه دارید ، کسی که به طور تخصصی چندین سال کار پشتیبانی وردپرس را به عهده می گیرد تجربه بسیار بیشتری از شما دارد و میتواند تصمیم های بهتری برای پیشرفت سایت شما بگیرد.

2- سرعت اثربخشی :

ممکن است با خودتان بگویید سایت شما که پیشرفت دارد و فروش خوبی نیز دارید اما آیا به روند رشد سایت خود دقت کرده اید ؟ قطعا اگر اشتباهی در این بین انجام داده باشید باعث کند شدن حرکت پیشرفت شما می شود و یک فرد با تجربه میتواند به پیشرفت سایت شما سرعت ببخشد.

3- ایجاد تغییرات :

قطعا نیاز یک سایت در طول زمان متفاوت میشود و ممکن است صاحب یک وبسایت بخواهد امکاناتی به سایت اضافه کند ، قالب آن را عوض کند و یا پلاگینی را حذف کند. اگر تخصص لازم در این موارد را نداشته باشد ممکن است به سایت خود ضربه وارد کنید و برگرداندن به حالت اولیه کار سخت تری باشد.