بهترین روش های کسب درآمد از وردپرس

بهترین روش های کسب درآمد از وردپرس

امروز میخواهیم در مورد بهترین روش های کسب درآمد از وردپرس صحبت کنیم که خیلی از عزیزان به دنبال این مطلب بودند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا می باشد که با آن میتوان کارهای متنوعی انجام داد و قطعا روش های کسب درآمد مختلفی نیز برای استفاده از وردپرس وجود دارد. در این مقاله میخواهیم بهترین روش ها رو با هم بررسی کنیم و مزایا و معایت هر کدام از این روش ها را برای شما بازگو کنیم.

1- تولید محتوا :

از جمله کسب و کارهایی که امروزه بدون نیاز به هیچ سرمایه ای قابل راه اندازی است. یک وبسایت تولید محتوا می باشد. شما میتوانید در زمینه ای که علاقه و تخصص دارید شروع به تولید محتوا کنید و مطالبی را که بلد هستید را به دیگران هم یاد بدهید. به طور مثال شما اگر کلاس آشپزی ، شیرینی پزی ، خیاطی و … را رفته اید و دوره آن را گذرانده اید و اکنون در کار خود خبره هستید میتوانید به سادگی وبسایت خود را راه اندازی کرده و در آن شروع کنید به تولید محتوا کردن در مورد موضوع مربوطه. به این ترتیب بعد از گذشت چند ماه شما یک سایت دارید که مخاطبان شما علاقمند به حوزه کاری شما هستند. در این مرحله شما با استفاده از گرفتن تبلیغات یا گرفتن سفارشات مختلف مثل تدریس خصوصی ، تدریس آنلاین و … میتوانید کسب درآمد عالی داشته باشید.

2- فروشگاه اینترنتی :

یکی از روش هایی که امروزه مرسوم می باشد نیز راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی می باشد. شما میتوانید یک فروشگاه تخصصی با کمتر از 5 محصول نیز داشته باشید و لازم نیست برای راه اندازی آن هزاران محصول مثل فروشگاه های بزرگ داشته باشید. فقط کافی است مخاطبان و جامعه هدف خود را بشناسید و فروشگاه خود را به آنها بشناسانید و با استفاده از تکنیک های بازاریابی محصول خود را به فروش برسانید. وردپرس با استفاده از پلاگین های مختلف مثل ووکامرس توانسته یک سیستم فروش کالای بسیار عالی و منحصر به فرد را ایجاد کند که تمام نیازهای شما را برطرف خواهد کرد.

3- فروش محصولات مجازی :

امروزه همه چیز به سمت مجازی شدن در حال حرکت است و محصولات بسیاری از فروشگاه ها نیز مجازی شده اند. به طور مثال اگر شما به دنبال دوره آموزشی برنامه نویسی هستید لازم نیست حتما سی دی آن را دریافت کنید. بلکه دوره مجازی آن را میتوانید بخرید و فایل های مربوطه را دانلود کنید. خوشبختانه وردپرس برای راه اندازی چنین فروشگاهی نیز تدابیر بسیار زیادی اندیشیده که میتوانید با استفاده از پلاگین های مربوطه وردپرس را دقیقا مثل یک فروشگاه فایل مجازی راه اندازی کنید و به راحتی در آن بفروشید. مزیت این نوع از فروش نیز این است که نیاز به ارسال محصول ، بسته بندی و نگهداری آن نمی باشد.